sestdiena, 2019. gada 18. maijs

Liķieris - Bols

Liķieris - Bols.


Baileys Original Irish Cream - Šis īru krēms, kuru radīja 1974.gadā Dublinā, ir unikāls saldā krējuma, izturēta īru viskija, šokolādes un viršu medus apvienojums.

Tas ir lieliski dzerams gan tīrā veidā, gan arī dažādu kokteiļu sastāvā, kā arī ar kafiju.

Bols Apricot Brandy — tas ir savienojums, kurā apvienojas dažādi savvaļas augi un rūpīgi atlasīti spirti, kuri izceļ pašu labāko no brīnišķīgo aprikožu garšas un aromāta. Bagātināts ar mandeļu nokrāsu, šis liķieris ir viens no populārākajiem Bols liķieriem.

Lietošana: Tīrā veidā, ar ledu, lieliski sader ar kokteiļiem vai ar jebkuru citu sajautu dzērienu.

Bols Blue Curacao — tā ir īsta zvaigzne starp Bols liķieriem. Tā atšķirīgā zilā krāsa un īpašā garša ievērojami izceļ to no visiem pārējiem liķieriem.

Liķieris tiek veidots no savvaļas augu, saldo sarkano apelsīnu, aromātisko, rūgteno Curaçao apelsīnu un reto Kinnow apelsīnu apvienojuma. Tas piešķir liķierim apelsīnu svaigo, piesātināto aromātu un garšu.

Lietošana: Lieliska jebkura kokteiļa sastāvdaļa, tas piešķir kokteiļiem noslēpumainības nokrāsu, kā arī īpašu aromātu. Tāpat arī var tikt lietots tīrā veidā vai ar ledu.

Bols Cherry Brandy — bagāts un piesātināts liķieris, kurš tiek izgatavots no svaigo, tumši sarkano ķiršu sulas.

Ķiršu apstrādes laikā zem preses tiek saspiesti arī kauliņi, kas piešķir ķiršu sulai lieliski sabalansētu mandeļu aromātu. Tad tiek pievienoti dažādu, lieliski atlasītu augu un garšvielu ekstrakti, kas rada lieliski sabalansētu liķieri.

Lietošana: Tīrā veidā, ar ledu, lieliski sader ar kokteiļiem vai ar jebkuru citu sajautu dzērienu.

Bols Creme de Bananes — tas ir caurspīdīgs dzeltens liķieris ar svaigu, saulainu banānu aromātu, kas pastiprināts ar maigu vaniļas un mandeļu nokrāsu. Izvilkumi no dažādiem augiem un garšvielām piešķir šim lieliski sabalansētajam liķierim tā neatkārtojamo garšu.

Lietošana: Tīrā veidā, ar ledu, lieliski sader ar kokteiļiem vai ar jebkuru citu sajautu dzērienu.